‘Yol Açık Yola Çık” Felsefesini Yaşayanların Çiçeği

Sevdiklerinize hediye alırken ya da çiçek gönderirken onların yaşam felsefelerine uygun seçimler yapmanız çok daha fazla mutlu olmalarını sağlayacaktır. Farklı yaşam felsefeleri ne uygun olan çiçek çeşitleri ve teraryum çalışmaları sitemizde göz atmanız için sizi bekliyor. Özellikle gezmekten hoşlanan ve gezmeyi bir yaşam şekline dönüştürmüş olan kişilerin yani ‘yol açık yola çık” felsefesini yaşayanların çiçeği olan aranjmanı mutlaka görmenizi öneririz.

“yolunuz hep açık” olarak isimlendirdiğimiz bu özel aranjmanda son derece şık bir görünüme sahip olan para ağacı pachira yer alıyor. İlginç yaprak görünümü ve kalın gövdesi ile dikkat çeken pachira bonsai ağacına 14 adet sukkulent de eşlik ediyor. Dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulentler minyatür boylarıyla şirin bir duruşa sahip.

yol-acik-yola-cik

“Yolunuz Hep Açık” Aranjmanına Mutlaka Göz Atın!

Minik bir bahçe tasarımı olan bu teraryum çalışmasında 1 adet de araba figürü bulunuyor. Bir bütün olarak harika bir duruş sergileyen bu özel aranjman çeşitli nedenlerle şehir değiştirecek olan sevdiklerinize gönderim için de ideal bir seçenek olarak tercih edilebilir.

Dekoratif bir saksı içerisinde dizayn edilen bu teraryum çalışması bakımı ihmal edilmediğinde canlı görünümünü koruyabiliyor. En sağlıklı para ağacı ve en güzel sokulan çeşitlerini kullanarak hazırladığımız tasarım şık duruşuyla sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Bu özel aranjmanı sitemizde inceleyebilir ve sadece tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorum Ekle