Ulus’un En Özel Çiçekçisinden Sevgililer Günü Önerileri

Sevgililer gününde sevgilinize çiçeklerin en güzelini göndermek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Ancak çiftlerin aklı seçim yapma noktasında bir hayli karışabiliyor. İşte bu nedenle sizlere Ulus’un en özel çiçekçisinden sevgililer günü önerileri aktaracağız. Sevgililer gününde bu defa en güzel çiçeği siz göndereceksiniz. Önerilerimize kulak vermeniz son derece özel bir seçim yapmanız için yeterli olacak!

Bu yıl sevgilinize farklı bir çiçek göndermek istiyorsanız rotanızı gizemli duruşları ile dikkat çeken lale buketlerine çevirebilirsiniz. Sarıdan beyaza ve mora kadar ve çok farklı renkte açabilen laleler her dönemin popüler çiçekleri arasında yer alıyor. Adına şarkılar yazılan bu özel çiçeği sevgilinize gönderebilir ve onun çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Lalelerin farklı çiçeklerle buluştuğu ve gösterişli bir görünüm kazandığı aranjman çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Orkideler Ulus’un en özel çiçekçisinden sevgililer günü önerileri arasında mevcut. Orkide çiçekleri sıra dışı duruşlarıyla her durumda ve herkese gönderim için uygun olan çiçeklerden biridir. Sevgililer gününde şık bir kutu içerisinde dizayn edilmiş olan orkide tasarımı gönderebilirsiniz. Bu özel çiçeklerle hazırlanmış olan farklı aranjman seçenekleriniz de mevcut. Dilerseniz cam kadeh şeklinde dizayn edilmiş bir vazoda harika bir görünüm sergileyen orkide çiçeği için de sipariş verebilirsiniz. Orkideler de tıpkı laleler gibi  farklı renk seçenekleri sunuyor. Sevgilinizin beğendiği bir renkte açan orkideyi tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Çiçek Önerileri Burada!

Bir diğer önerimiz de sevgilinize bir sepet dolusu çiçek göndermeniz olacak. Şık bir sepet içerisinde hazırlanan ve renkli papatyaları da barındıran bu özel aranjman sevgilinizin ya da eşinizin şaşırmasını da sağlayacak. Bu tasarımı online sipariş sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sadece birkaç dakika içerisinde sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz adrese teslim edebildiğimiz çiçek sepeti en taze çiçekler kullanılarak büyük bir itina ile hazırlandı. Sevgilinize gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

sevgililer-gunu-onerileri

Kupa şeklinde bir saksıda hazırlanan mini güller seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özellikle çiçek seçimini güllerden yana yapmak isteyenler için bu tasarımın son derece ideal bir tercih olabileceğini belirtmek isteriz. Canlı duruşu ve romantik havasıyla sevgililer gününe çok yakışacak! Üstelik kupa şeklinde hazırlanmış olan saksı da  dekoratif açıdan bulunduğu ortama bambaşka bir atmosfer kazandıracak.

Emsalsiz aşk çiçek aranjmanı mavi orkide ve beyaz güllerin buluşmasından doğan eşsiz bir seçenek! Özel bir yöntemle mavi rengin kazandırıldı orkidesi bu tasarımın çok daha göz alıcı bir görünüş almasını sağlıyor. Beyaz güller de tasarımın estetik açıdan daha şık bir duruş kazanmasına yardımcı oluyor. Bu özel çiçek için sadece sevgililer gününde değil evlilik yıldönümü ya da doğum günü gibi özel günlerde de sipariş verebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Hangi Çiçek Gönderilir?

Muhteşem bir kokuya sahip olan sümbüller sevgililer günü çiçekleri arasında oldukça güçlü bir alternatiftir. Özellikle çiçek kokularından  hoşlanan bir sevgiliye sahipseniz hiç tereddüt etmeden tercihinizi sümbüllerle hazırlanmış olan çiçek tasarımlarından yana kullanabilirsiniz. Yoğun bir kokuya sahip olan sümbüller bulundukları ortama da bu özel kokularını yayıyor.  Bu sayede ortamın havasını da bir anda değiştirebiliyor.

Eğer daha da farklı bir çiçek tasarımı istiyorsanız bu durumda dilek ağacı çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Yapraklarını döken bonsai ağacı kullanılarak hazırlanan dilek ağaçları sevgiliniz için en iyi dileklerinizi iletmenizi sağlıyor. Üstelik renkli görünümü ile dekoratif açıdan da önem taşıyor. Sevgililer gününde gönderime uygun olan çiçekler elbette sadece bunlardan ibaret değil. Online sipariş sitemizi ziyaret ederek çok daha fazla sayıda seçeneği bir arada inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle