Sevgililer Gününde Annenizi de Unutmayın

Anneler her durumda ve her daim çiçeklerin en güzelini hak ediyor. Annenize çiçek göndermek için onun doğum gününün gelmesini beklemeyin. Hiç beklemediği bir anda da çiçek göndererek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm annelerin mutluluğu fazlasıyla hak ettiğini biliyoruz. Özellikle sevgililer gününde annelerin de çocuklarından bir çiçek beklediğini de biliyoruz. Bu nedenle sizlere sevgililer gününde annenizi de unutmayın diyoruz ve hangi çiçeklerle annenizi mutlu edebileceğinize dair bazı önerilerde bulunuyoruz.

Öncelikle annelerin büyük bölümünün evde çiçek yetiştirmekten hoşlandığını göz önünde bulundurmakta fayda var. Bu nedenle annenize sevgililer gününde hiç tereddüt etmeden güzel bir saksı bitkisi gönderebilirsiniz. Bu sayede evindeki çiçek koleksiyonuna bir yenisini eklemiş olacaksınız. Özellikle minyatür ağaçlar seçenekleriniz arasında güçlü bir alternatif  oluyor. Bonsai ağaç çeşitleri ile de annenizi kolaylıkla mutlu edebilirsiniz. Bu çiçekler ve ağaçlar aynı zamanda annenizin evini dekore etmesine de katkıda bulunacak.

Annenize Gönderebileceğiniz Çiçekler

Küçük ebatları ve canlı renkleri ile ön plana çıkan menekşeler annenize gönderebileceğiniz çiçekler arasında yer alıyor. Birkaç farklı renkte menekşenin bir arada bulunduğu özel aranjman çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Guzmanya çiçeği ve atatürk çiçeği de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bakımı son derece kolay olan bu özel çiçeklerle annenize hiç beklemediği bir anda sürpriz de yapabilirsiniz. Güzel bir not eşliğinde aynı gün teslim edilmek üzere online sipariş siteniz üzerinden hemen siparişinizi iletebilirsiniz.

sevgililer-gununde-annenizi-unutmayin

Kır çiçekleri ile hazırlanan ve rengarenk görünümü ile dinamik bir duruş sergiliyor çiçek buketleri de anneniz için son derece ideal! Bir kucak dolusu çiçek almanın mutluluğunu annenize yaşatmak için kır çiçeklerinden hazırlanan buket çeşitlerine yönelebilirsiniz. Renkli papatyalar da hazırlanan buketler de alternatif olarak tercih edilebilir. Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı buketler daha gösterişli ve estetik açıdan daha şık bir duruş sergiliyor. Dilerseniz tercihinizi birkaç farklı çiçeğin buluştuğu bu aranjmandan yana kullanabilirsiniz.

Anne ve Çocuk Temalı Teraryum Çeşitleri

Teraryum çalışmaları daha farklı bir tasarım arayanlar için ideal bir seçenek olabilir. Annenize sevgililer gününde harika bir teraryum gönderebilirsiniz. Anne ve çocuk temalı olarak hazırlanan teraryum çeşitleri de online sipariş sitemizde incelemeniz için hazır bekliyor. Dilerseniz anne temalı olan bu tasarımları da gönderebilirsiniz. Hatta yanına bir buket de çiçek ekleyebilir ve annenizin yaşayacağı sevinci ikiye katlayabilirsiniz.

Orkide çiçekleri de güçlü bir alternatif olarak size önerebileceğimiz çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Beyazdan fuşya pek çok farklı renkte açabilen  orkide çiçekleri de birbirinden şık arajmanlar hazırlandı. Seçenekleriniz arasında benekli orkide çeşitleri de bulunuyor. Annenize bakımını kolaylıkla yapabileceği tek dal yada çift dal orkide çeşitlerinden birini seçerek hemen gönderebilirsiniz. Hem anneler günü hem de sevgililer günü için ideal bir seçim yapmış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kitap şeklinde saksı içerisinde hazırlanmış olan çiçek aranjmanları da şık bir seçenek olarak tercih edilebilir. Annenize evini dekore etmekte de kullanabileceği bu özel aranjmanları hediye edebilirsiniz. Dilerseniz iyi şans dileklerinizi değil etmenizi sağlayacak olan şans bambusu çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Muhteşem kokuları ile ön plana çıkan lavanta ve lisyantus çiçeklerinin bir arada kullanıldığı aranjmanlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Sizlere son olarak minyatür ağaç çeşitlerini önerebiliriz. Minyatür zeytin ağacı ya da minyatür limon ağacı gibi ağaçlarda iç mekanda bakımı yapılabilen saksı bitkileri arasında yer alıyor. Bu tasarımları tercih ederek annenize bu defa şaşırabileceği bir hediye göndermiş olacaksınız. Hemen şimdi tasarımlara göz atmak için online sipariş sitemize tıklayabilirsiniz. Sizlere önerdiğimiz bu çiçeklerin tamamı son derece makul olan fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Yorum Ekle