Saksıda Zeytin Ağacı Fiyatları

Zeytin ağacı artık saksıda da yetiştirilebiliyor. Muhteşem görünümüyle yaşam alanlarını süsleyen zeytin ağacını yetiştirmek için artık bir bahçeye sahip olmanız gerekmiyor. Evinizde, balkonda ya da terasta da minyatür boyda olan zeytin ağaçlarını yetiştirmenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Bu durumda saksıda zeytin ağacı fiyatları merak edilecek! Ancak size net bir fiyattan söz edemeyiz.

Çünkü hangi boyda bir zeytin ağacı seçtiğinize bağlı olarak ödemeniz gereken ücret de değişebilir. Bu ağaçların ücretleri genellikle boylarına göre değişiyor. Fakat genel olarak yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmediğini belirtelim. Online sipariş sitemize tıklayarak en uygun fiyatlar eşliğinde harika bir zeytin ağacı satın alabilirsiniz.

saksida-zeytin-agaci-fiyatlari

Zeytin Ağacının Bakımı Zor mu?

Bu ağaçların bakımının zor olup olmadığı da sıklıkla merak ediliyor. Elbette her bitkinin ilgiye ve bakıma ihtiyacı olur.  Zeytin ağacının da özellikle sulamasına ve budamasına maksimum düzeyde hassasiyet göstermeniz gerekiyor. Ancak genel olarak çok yoğun bir bakıma ihtiyacının olmadığını belirtebiliriz. Sadece oda ısısında ve kireçsiz su kullanarak sulama yapmaya özen gösterin.

Saksıda zeytin ağaçları artık açılışlar gibi çeşitli organizasyonlara en sık gönderilen bitkilerin başında geliyor. Çünkü dekorasyona muhteşem bir katkıda bulunuyorlar. İşyeri dekorasyonu ya da ev dekorasyonu için sıklıkla kullanılan minyatür ağaçlar artık açılışların vazgeçilmez hediyelerinden biri haline geldi. Siz de sevdiklerinize minyatür ağaçlar hediye edebilir ve kalıcı bir hediye göndermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yorum Ekle