Ofis İçin Canlı Çiçek

Ofisinize bambaşka bir hava kazandırmak için çiçeklerin etkileyici gücünden faydalanabilirsiniz. Çiçeklerle donatılan bir çalışma ortamının çok daha estetik ve şık bir görünüm kazanacağından emin olabilirsiniz. Sizlere ofis için canlı çiçek önerilerinde bulunacağız. Bu sayede çalışma ortamınızın atmosferini yenileyebilir ve daha huzurlu bir ortama dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Sizlere ilk önerimiz ficus benjamin  çiçeğini tercih etmeniz olacak. Boyu 1 metreyi geçebilen ve son derece yoğun bir yaprak görünümüne sahip olan bu ağaç ofis ortamında çok daha etkileyici bir görünüm kazanıyor. Bir diğer önerimiz de para ağacı olarak da bilinen pachira ağacıdır. Gövde bölümü örgülü olarak  yetiştirilen ve son derece etkileyici bir görünüm sergileyen bu ağacı da ofisiniz için tercih edebilirsiniz.

ofis-icin-canli-cicek

Ofiste Bakımı Yapılabilen Çiçek Çeşitleri

Massengena çiçeği de seçenekleriniz arasında yer alıyor. İki ya da üç köklü olarak tek bir saksıda hazırlanabilen bu özel çiçek çok uzun yıllardır en popüler saksı bitkileri arasında yer alıyor. Ofislerin genel havasını bir anda değiştirebilen ve uzun ince yaprakları ile dikkat çeken bu özel çiçeği ofislerin yönetici odalarında da bulundurabilirsiniz.

Areca bitkisi de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Çok ince ve uzun yapraklara sahip olan bu özel bitki yoğun bir yaprak görünümü sunan saksı çiçekleri arasında yer alıyor. Sadece ofislerde değil evlerde de bakımı yapılabilen areca  bitkisi online sipariş sitemizden kolaylıkla temin edilebilir.

Yorum Ekle