Kadınların En Çok Beğeneceği Çiçek Tasarımları

Bir kadına çiçek göndermeye karar verdiyseniz muhtemelen onun beğenebileceği bir tasarımı seçmek istiyorsunuz. Ancak hangi çiçeği seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Sizleri bu konuda da yalnız bırakmak istemiyoruz ve kadınların en çok beğeneceği çiçek tasarımları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle her kadının sevdiği çiçekler farklı olabilir.

Ancak istisnasız tüm kadınların sevdiği çiçekler de var. Eğer risk almak istemiyorsanız tercihinizi tüm kadınlar tarafından sevilen bu çiçeklerden yana kullanabilirsiniz. Papatyalar bu sıralamada başı çekiyor. Papatya dendiğinde aklınıza sadece beyaz çiçekler gelmesin. Sarıdan kırmızıya kadar pek çok farklı renkte papatya da bulunuyor. Tercihinizi rengarenk papatyalarla hazırlanmış olan şık bir buketten yana yapabilir ya da sadece beyaz papatyalardan hazırlanan demetleri tercih edebilirsiniz.

Orkidelerde kadınların en çok beğeneceği çiçek tasarımları arasında yer alıyor. Uzun gövde bölümü sıradışı yaprak duruşu ile ön plana çıkan orkideler tek dal ya da çift dal olarak tercih edilebilir. Üstelik  anneler gününden sevgililer gününe kadar tüm özel günlerde gönderilebilecek çiçekler arasında yer alıyor.

kadinlarin-en-cok-begenecegi-cicek-tasarimlari

Kadınlar hangi çiçekleri daha çok seviyor?

Kadınların çiçeklerin renkleri kadar kokularından da çok hoşlandıkları tüyosunu sizlere aktaralım. Bu yüzden yoğun bir kokuya sahip olan çiçekleri de tercih edebilirsiniz.  Lilyum çiçekleri ve lisyantüs çiçekleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zaman güller de hoş kokuları ile ön plana çıkıyor. Nilüfer çiçekleri ya da menekşeleri de tercih edebilirsiniz.

Şık bir vazo içerisinde dizayn edilen ve farklı çiçek türleri kullanılan aranjmanlar bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Bu tasarımlarda hem farklı renkler seçiliyor hem de farklı çiçek türleri kullanılıyor. Böylece son derece dinamik bir görünüm elde edilebiliyor. Özellikle mevsim yeşillikleri ile süslenmiş olan çiçek aranjmanları kadınlardan tam not almayı başarıyor.

Seçenekleriniz arasında sadece çiçeklerin olmadığını da belirtmek isteriz. Teraryum çeşitleri de tercih edebileceğiniz şık bir hediye alternatifi olabilir. Teraryum modellerinde minyatür bitkiler ve küçük aksesuarlar kullanılıyor. Ortaya son derece şık ve etkileyici bir görünüm çıkıyor. Online sipariş sitemizde tüm bu çiçekleri ve teraryumları inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle