İstanbul’un En İyi Çiçekçileri

Çiçek göndermek için seçtiğiniz çiçekçide sadece fiyatlara dikkat ediyorsanız, büyük bir hata yapıyorsunuz demektir. Çiçekçi seçimi aslında sandığınızdan çok daha fazla önemli! Nedenlerini hemen açıklayalım. Öncelikle İstanbul’un en iyi çiçekçileri arasından seçim yapmak için mutlaka yüksek rakamları göze almanız gerekmiyor. Kaliteli hizmet veren çiçekçiler de gayet makul fiyatlar sunabiliyor.

Bunun yanı sıra siparişini verdiğiniz çiçeğin birebir aynı şekilde hazırlanarak teslim edildiğinden emin olmak istersiniz. İşte bu noktada da devreye kaliteli hizmet anlayışı giriyor. Özellikle İstanbul’un en iyi çiçekçileri web adreslerinde görsellerle tanıttıkları çiçeklerin aynısını hazırlıyor ve teslimatını yapıyor. Örneğin yoğun gül görünümlü bir çiçek siparişi verdiğinizde, birkaç adet gülle hazırlanmış bir buketin teslim edilmeyeceğinden emin olabiliyorsunuz.

cicek-siparisi

Gönderdiğiniz Çiçekler Yeterince Taze mi?

Bir de gözden kaçırılan bir husus var ki, prestijiniz ile çok yakından ilgili… Gönderdiğiniz çiçekler solmaya yüz tutmuş ve yaprakları dökülmeye başlamış bir çiçekse, karşı tarafın nazarında prestijiniz de yerle bir olabilir. Dolayısıyla seçtiğiniz çiçekçinin siparişinizi taze çiçeklerle hazırladığından emin olmanız gerekiyor.

Peki, her çiçekçi bu beklentiyi karşılıyor mu? Maalesef hayır. Dolayısıyla sadece uygun fiyat sunduğu için sipariş noktasında tercih ettiğiniz çiçekçi, kaliteli hizmet ya da güvenilir hizmet noktasında sınıfta kalıyor olabilir. Çiçek göndermek için gelişigüzel çiçekçi seçimi yapmamalısınız. Kaliteli ve güvenilir hizmet, hızlı teslimat ve aynı zamanda uygun fiyat beklentilerini bir arada karşılayan çiçeklere yönelmeye özen gösterin.

Yorum Ekle