İstanbul’un En Çok Tercih Edilen Çiçekçisinden 5 Çiçek Önerisi

Eskiden birine çiçek göndermek istediğinizde önce bir çiçekçi bulmanız gerekiyordu. Hatta özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde çiçekçi bulmak bazen saatlerce zaman alıyordu. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte bu sorun tarihe karıştı. Artık dileyen herkes sadece birkaç dakikasını ayırarak dilediği adrese çiçek gönderebiliyor. Biz de İstanbul’un en çok tercih edilen çiçekçisinden 5 çiçek önerisi olarak sizlere bazı önerilerde bulunmak istiyoruz.

1- Bonsai Ağaçlar!

Minyatür yapıları ile tüm dünyanın gözdesi haline gelen bodur ağaçlar şık ve etkileyici bir seçim yapmak isteyebileceğiniz durumlarda tercih edilebilir. Sevdiklerinize bu bodur ağaçları hediye edebilir ve onların yaşam alanlarını dekore etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bonsai  ağaçların her geçen gün popülerliğini daha da artırdığını belirtelim.

2- Teraryum Modelleri!

Bir kara akvaryumu olarak adlandırılan teraryum çeşitleri sevgilinize, eşinize, annenize, yöneticinize, kardeşinize ya da arkadaşınıza gönderebileceğiniz harika bir seçenek oluyor. Belirli bir temanın uygulanması odaklı olarak hazırlanan teraryum çeşitleri bazen öğretmenler gününü anlatıyor, bazen de içinizdeki büyük aşkı…  bir anlamda duygulara tercüman olan teraryum çeşitleri de sizlere önerebileceğimiz şık alternatifler arasında yer alıyor.

cicek-onerileri

3- Salon Çiçekleri

Yaşam alanlarını çiçeklerin muazzam güzelliğinden ayrı düşünmek olanaksız. Evlerde ve işyerlerinde mutlaka çiçeklere yer açmak gerekiyor. Sevdiklerinize göndermek için salon bitkilerini tercih edebilirsiniz. Eşsiz güzelliklerini cömertçe sergileyen salon çiçekleri iç mekanda bakıma uygun olduğundan sorunsuz bir şekilde bakımını üstlenmek de mümkün olabiliyor. Ficus benjamin ya da massengena gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz.

4- Orkide

Orkide çeşitleri her durumda ve herkese gönderilebilecek çiçeklerin başında yer alıyor. Bu yüzden önerilerimiz arasına orkide çiçeğini de eklemek istedik. Farklı renk seçenekleri sunan orkideler fiyatlarının uygun olmasıyla da yüz güldürüyor.

5- Kaktüs Aranjmanları

Çok fazla sayıda türü bulunan kaktüsler bir araya geldiklerinde ortaya gerçekten bir görsel şölen çıkıyor. Bu nedenle sizlere son olarak kaktüs aranjmanlarını göndermenizi de öneriyoruz. Kaktüs çeşitleri ile hazırlanan ve farklı süslemeler ile çok daha şık bir görünüm kazandırılan aranjmanlar cazip fiyatlara sahip. Sitemizden tümünü inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorum Ekle