İstanbul En Sevilen Çiçekçisinden Öneriler

Artık çiçek çeşitleri bambaşka aranjmanlara hayat vermeye başladı. Bundan kısa bir süre öncesine kadar çiçek göndermek istediğinizde karşınıza sınırlı sayıda seçenek çıkabiliyordu. Ancak artık internetten de sipariş vermek mümkün olduğu için onlarca farklı seçenek arasından tercih yapma keyfini yaşayabilirsiniz. Bu arada İstanbul en sevilen çiçekçisinden öneriler var. Önerilerimize hemen göz atın!

Bazı durumlarda sevdiklerinize sıra dışı bir çiçek tasarımı göndermek isteyebilirsiniz. Klasik buketler yerine onu mutlu ederken aynı zamanda şaşırtacak bir çiçek seçimi yapmak artık çok kolay. Sizlere önerimiz kurutulmuş çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar olacak. Özel bir işlemden geçirilerek kurutulan ve sonrasında renklendirilen bu çiçekler kalıcı bir hediye olması ile de öne çıkıyor.

ginsengbonsai-90cmbonsai-ciceksepeti-cicekyolla-bonsaisiparis-resim-min

Sevdiklerinizi Bonsai Ağaçlarla Şaşırtın!

Bonsai ağaç çeşitleri bir diğer önerimiz olacak. Sevdiklerinize yıllarca bakabileceği minyatür bir ağaç göndermeniz onları çok mutlu edecektir. Üstelik bu ağaçları göndermek için özel günlerin gelmesini beklemenize hiç gerek yok. Sıradan bir günde de yakınlarınıza bodur  ağaçlar göndererek evini süslemesini sağlayabilirsiniz. Bu ağaçlar herkesi kendine hayran bırakıyor.

Yine popülerliğini arttıran teraryum çeşitleri de farklı bir hediye alternatifi arayanların imdadına yetişiyor. Kara akvaryumu olarak adlandırılan teraryum çalışmalarında minyatür canlı bitkiler ve minyatür aksesuarlar kullanılıyor.  Belirli bir tema üzerine hazırlanan teraryum çeşitleri doğum gününden evlilik yıldönümü ne kadar tüm özel günlerde de gönderilebilir. Önerilerimiz arasında teraryum çeşitleri de yer alıyor.

Yorum Ekle