Hastaneye Hangi Çiçek Gönderilir?

Hasta olan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi çiçeklerle iletmeniz elbette son derece zarif bir davranış! Ancak her çiçeğin hastane ortamına gönderilemediğini de bilmenizde fayda var. Bu durumda aklınıza hastaneye hangi çiçek gönderilir sorusu gelecek. Yoğun bir koku yayan, nektarlı olan ya da polen saçan polis çiçekler hastaları rahatsız edebildiği için hastaneye gönderilmemesi gereken çiçekler arasında yer alıyor.

Hastaneye göndermek için en ideal olanlar ise bonsai ağaçlardır.  Minyatür bir yapıya sahip olan ve gerçek ağaç görünümünü sergileyen bonsailer geçmiş olsun  dileğinizi sizin adınıza iletebilecek çiçekler arasında yer alıyor. Üstelik hastaları rahatsız etmediği için en doğru tercihi yapmış olmanızı sağlıyor.

hastaneye-hangi-cicek-gonderilir

Hastaneye Çiçek Göndermek İçin En İdeal Seçenek

Taş görünümlü saksılarda hazırlanan ve mini bir bahçe görünümünü yansıtan bonsai ağaç  aranjmanları yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanıyor. Bu nedenle siz de bahçe görünümü sunan ve özel olarak dizayn edilen bu minyatür araçları tercih edebilirsiniz. Şık bir hediyelik olarak kokedama formunda hazırlanan bonsai ağaçlar da seçilebilir.

Tek bir saksıda 3 açelya bonsai ağacının kullanıldığı tasarım da tercih edilebilir. Hastane ortamının yanı sıra eve ya da ofise de gönderebileceğiniz larex  bonsai ağaçlarını da mutlaka incelemelisiniz. Larex bonsai ağaçlarla hazırlanan ve mini bir orman görünümü yansıtan tasarımlar da mevcut. Sıra dışı yaprakları ile ön plana çıkan acer bonsai ağaçları da incelemenizi tavsiye ederiz. Online sipariş sitemizde geçmiş olsun dileğinizi iletmek için hastane ortamına gönderebileceğiniz çok sayıda farklı seçenek bulunuyor.

Yorum Ekle