Etiler’in En Sevilen Çiçekçisinden Bonsai ve Terarium Önerileri

Son dönemin en popüler tasarımlarının neler olduğunu merak ediyorsanız sizlere bonsai ağaçları ve teraryumlar şeklinde bir cevap verebiliriz. Sevdiklerine çiçek göndermek isteyenler bu defa sıra dışı bir seçim yapmayı tercih edebiliyor. İşte bu noktada devreye minyatür yapılarıyla bodur ağaçlar ve şirin görünümleri ile teraryumlar giriyor. Sizlere Etiler’in en sevilen çiçekçisinden bonsai ve terarium önerileri aktarmak isteriz.

Elbette öncelikli önerimiz bu iki tasarımı bir arada sunan ve dekoratif açıdan harika bir  görünüm sergileyen bonsai ve teraryum aranjmanı olacak. Ferforjeli doğal ahşap bir sehpada dizayn edilen bu aranjmanın  boyu yaklaşık 57 santimetre! İçerisinde harika bir zelkova bonsai yer alıyor. Aynı zamanda bir de fil biblosu bu şık tasarıma eşlik ediyor. Geometrik fanus içerisinde ise sizi kendine hayran bırakacak bir teraryum çalışması yer alıyor.

Ahşap Ferforjeli Sehpada Eşsiz Bir Aranjman!

Tasarım içerisinde seramik bir saksıda kalanchoe bitkisi de bulunuyor. Sevdiklerinizin hem evine hem de iş yerine gönderebileceğiniz bu eşsiz aranjman için online sipariş sitemize uğrayabilir ve siparişinizi bize hemen iletebilirsiniz. Elbette bu özel aranjmanı kendiniz için de isteyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı süslemek için harika bir seçenek olduğunun altını çizelim.

Sitemizde farklı bonsai ağaç çeşitleri ve teraryum çalışmaları da bulunuyor. Her durumda gönderime uygun olan bu özel tasarımları büyük bir keyifle inceleyebilirsiniz. Yeni bebek ya da anneler günü gibi farklı temalar üzerine kurgulanan teraryumlar için sizlere en makul fiyatları sunuyoruz!

Yorum Ekle