En Özel Günlerinizin Çiçeksinden Terarium Aranjmanları

Son dönemin yükselen trendlerinden biri de teraryum çalışmaları oluyor. Minyatür bitkiler ve çeşitli aksesuarlar kullanılarak cam bir fanus içerisinde hazırlanan bu tasarımlar sevdiklerine çiçek göndermek yerine daha farklı bir tasarım göndermek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor. Sizlere en özel günlerinizin çiçeksinden terarium aranjmanları önerilerinde bulunuyoruz.

Öncelikle teraryumların belirli bir tema üzerine kurgulanan çalışmalar olduğunu belirtmek isteriz. Sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajı sizin adınıza anlatan bir teraryum çalışması göndermek için online sipariş sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Örneğin “ sen ve ben ” adlı teraryum çalışması bir çift figürüyle  romantik bir görünüm sergiliyor. Sevgilinize ya da eşinize göndermek için bu özel çalışmayı tercih edebilirsiniz.

En Güzel Teraryum Çeşitlerini Hemen İnceleyin!

Bebek sahibi olan yakınlarınıza gönderebileceğiniz ve içerisinde “hoşgeldin” yazan teraryum çeşitleri de önerilerimiz arasında yer alıyor. Bu tasarımlar elbette minyatür bitkilerde dizayn ediliyor ve sevimli bir bebek figürü ile taçlandırılıyor. Ortaya gerçekten göz kamaştıran harika bir tasarım çıkıyor. Dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukulentler ile dizayn edilmiş teraryum çalışmalarını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sadece farklı türlerde kaktüslerle hazırlanan modeller de son dönemde ciddi bir popülerlik kazandı. Sevdiklerinize sıra dışı bir hediye göndermek istediğinizde hiç tereddüt etmeden tercihinizi kaktüs teraryumlardan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca ferforje askısında dekoratif olarak harika bir görünüm sergileyen tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tüm bu modelleri online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekle