Canlı Ofis Ağaçları

Ofislerde dekorasyonu taçlandıran ve çok daha doğal bir  ortam görünümü sunan minyatür ağaç çeşitleri,  vazgeçilmezlerden biri haline geldi.  Çalışma ortamını muhteşem bir yaşam alanına dönüştüren bonsai ağaç çeşitleri ile istediğiniz her türlü görünümü elde etmeniz mümkün.  Farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayabilen minyatür ağaçlar bakımı ihmal edilmediğinde gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Son dönemde popülerliği ikiye katlanan canlı ofis ağaçları aynı zamanda şık bir hediyelik de olabiliyor. Yeni işe başlayan sevdiklerinize ya da terfi alan yakınlarına da gönül rahatlığıyla ofis ağaçları gönderebilirsiniz. Minyatür meyve ağaçları en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Minyatür limon ağacı ya da minyatür mandalina ağacı  muazzam görünümüyle ofisleri süslemeye devam ediyor.

canli-ofis-agaclari

En Güzel Canlı Ofis Ağaçları Sitemizde

Kumkuat ağacı da sıklıkla tercih edilen canlı ofis ağaçları arasında yer alıyor.  İç mekanda bakımı yapılabilen bu ağaçlar elbette sadece minyatür meyve ağaçlarından ibaret değil. Kauçuk, dağ palmiyesi, ficus benjamin, yukka, areka, şeflera gibi  büyük salon bitkileri ofis ağacı olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

Kalın bir gövdeye sahip olan ve adeta minyatür bir ağaç görünümünü andıran bu bitkiler şık duruşlarının yanı sıra doğal bir ortam havası yansıtıyor olmalarıyla da beğeni topluyor.  Sitemiz üzerinden sipariş vererek bu benzersiz bitkileri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak göndermek için de canlı ofis ağacı siparişi verebilirsiniz.

Yorum Ekle