Canlı Çiçek Aranjmanları

Canlı çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar özel günler için harika bir hediye seçeneği oluyor. Son derece şık bir görünüme sahip olan ve çeşitli süslemelerle göz alıcı bir duruş kazandırılan canlı çiçek aranjmanları sevgililer gününden anneler gününe, öğretmenler gününden doğum gününe kadar tüm özel günlerde hediye edilebilir. Bu tasarımlar arasında kaktüs çeşitleri kullanılarak dizayn edilen aranjmanlar da yer alıyor.

Son yıllarda kaktüs aranjmanları ofis dekorasyonunda en çok tercih edilen tasarımların başında geliyor. Sukulent gibi farklı kaktüs çeşitlerinin bir arada kullanıldığı bu  tasarımlar arasında teraryum çalışmaları da var. Bildiğiniz gibi teraryumlarda da minyatür boyda olan canlı bitkiler kullanılıyor. Kendi içerisinde bir mesaj da içeren teraryumları online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz.

canli-cicek-aranjmanlari

Canlı Bitki Aranjmanlarıyla Dekorasyonu Taçlandırın!

Yaşam alanlarınızı dekore etmek için bu tasarımlardan siz de faydalanabilirsiniz. Sadece çalışma masasında dahi konumlandırabileceğiniz ya da sehpa üzerini süslemek için kullanabileceğiniz onlarca farklı model seçeneği mevcut. Kurutulmuş çiçekler ile yapılan süslemeler canlı çiçekleri çok daha etkileyici bir form kazandırıyor.

Aynı zamanda saksı bitkileri de ev ve ofis dekorasyonlarında olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Bakımı son derece kolay bir şekilde yapılan saksı bitkileri hangi dekorasyon tarzı uygulanmış olunursa olunsun ortamın atmosferini çok daha güzel kılabiliyor. Bu nedenle istisnasız tüm yaşam alanlarında mutlaka canlı bitkilerin kullanılması öneriliyor. En güzel aranjmanları sitemizde inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Yorum Ekle