Büyümeyen Ağaç Çeşitleri

Minyatür ağaçlar yaşam alanlarının belki de en sevimli bitkileridir. Bu yüzden son dönemde büyümeyen ağaç çeşitleri her zamankinden çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu bitkiler hemen her mekanda bakımı yapılabilen çiçek çeşitleri arasında yer almasıyla da ilgi görüyor. Üstelik aralarında özel bir ilgi gerektirmeyen ve bakımının son derece kolay olduğu çiçekler de mevcut.

Bitki bakımı konusunda çok fazla bilgiye sahip olmasanız bile büyümeyen ağaç çeşitlerinin bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Crassula hobbit bu ağaç çeşitleri arasında en çok ilgi görenlerden biri…  Dolgun ve kalın yaprak yapısı ile beğeni toplayan bu  bitki sevdiklerinize farklı bir hediye göndermek istediğinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlardır. Boyu çok fazla uzamadığı için iç mekanlarda bakımı yapılabiliyor.

buyumeyen-agac-cesitleri

En Güzel Minyatür Ağaç Çeşitleri

Bonsai ağaç çeşitlerini de bu kategoride değerlendirebiliriz. Boyları bir miktar uzasa da 1 ila 1,5 metreden daha fazla uzamayan  bodur ağaçlar dekoratif açıdan uzun yıllardır ilgi görüyor. Sadece ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde bonsai ağaçlara olan ilginin hiçbir zaman azalmadığını belirtebiliriz.

Online sipariş sitemizde para ve bereket getirdiğine inanılan para ağacı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.  Para ağacı yeni işe başlayan sevdiklerinize ya da terfi alan yakınlarınıza gönderebileceğiniz en anlamlı çiçektir. Aynı zamanda açılış yapan yakınlarınıza da hiç tereddüt etmeden para ağacı gönderebilirsiniz. Hemen sitemize tıklayarak bu özel bitkileri yakından inceleyin.

Yorum Ekle