Büro Bitkileri

Ortak iş yerlerinin dekorasyonunda en sık kullanılan malzemelerin başında canlı çiçekler geliyor. Yaşam alanlarına ve çalışma alanlarına bambaşka bir atmosfer kazandıran büro bitkileri  ile istediğin her türlü dekorasyon tarzını taçlandırmak mümkün olabiliyor. İç mekanda bakımı yapılabilen canlı çiçekler çalışma ortamlarının genel havasını da değiştirebiliyor ve çok daha olumlu bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Bu noktada hangi çiçeklerin büro bitkileri  olarak tercih edilebileceğini merak edebilirsiniz. En çok tercih edilen ofis bitkilerinin başında bonsai  ağaçlar geliyor. Özel bir yöntemle geliştirilen ve doğadaki ağaçların minyatür versiyonları olan bonsai ağaçlar etkileyici ve şık bir görünüme sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Pek çok farklı türü bulunan bu bodur ağaçlarla harika bir dekorasyon yapılabilir.

buro-bitkileri

Ofislere En Çok Bu Bitkiler Yakışıyor!

Yine ofislerin baş tacı haline gelen, tek renkli olabildiği gibi 2 ya da 3 köklü olarak da yetiştirilebilen massengena  bitkisinin ofislerde bakım için harika bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Bu bitki alternatif olarak ficus benjamin bitkisi de tercih edilebilir. Özellikle örgülü bir gövde yapısına sahip olan bu bitkiler ofislerin çok daha şık ve çok daha güzel bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Alternatif olarak dreacena bitkisine de yönelebilir ve bu güzelliği de ofisiniz ile buluşturabilirsiniz.

Pek çok saksı bitkisine nazaran daha koyu renkli ve daha kalın yapraklara sahip olan kauçuk bitkisi şık ve egzotik görünümüyle ön plana çıkıyor.  Ofislerde bakım için son derece uygun olan ve bakımı ihmale edilmediğinde büyümeye, gelişmeye devam eden kauçuk bitkisini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Aynı zamanda areka ve yucca çiçekleri güçlü bir seçenek olarak online sipariş sitemizden rahatlıkla tercih edilebilir. Sitemizden bu çiçekleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle